Menu
Inne

Najgorzej zrobić ten pierwszy krok

Cześć, witam Was serdecznie na moim blogu.

Wreszcie, po wielu naprawdę dłuuuugich miesiącach zebrałam się i publikuję pierwszy post na moim blogu. To o czym myślałam od co najmniej roku nareszcie materializuje się w postaci mojego miejsca w sieci. Nie wszystko jeszcze wygląda tutaj jakbym chciała, brakuje na przykład logo, ale gdybym chciała doprowadzić wszystko do perfekcji, to nigdy bym nie otworzyła tego bloga. Postanowiłam więc, że na razie będzie funkcjonował w takiej formie, jak teraz, a ja będę go sukcesywnie upgradować do pożądanych kształtów.

Odnośnie logo, to całkiem zabawna sytuacja, bo szewc bez butów chodzi – jestem grafikiem, logo to pierwsza rzecz jaką powinnam była zaprojektować w ramach mojego, nazwijmy to projektu – projektu, który mam nadzieję zaprowadzi mnie kiedyś do miejsca w którym chciałabym być. A logo dorobię, gdy przyjdzie wena. Mam nadzieję, że będzie to szybciej, niż za kolejne 12 miesięcy.

Jeśli zaś chcielibyście dowiedzieć się więcej o mnie to zapraszam tutaj.

W następnym wpisie będzie już relacja z mojej czerwcowej wyprawy na Ganek w Tatrach oraz wiele, wiele innych. Mam sporo zaległości i mnóstwo contentu do opublikowania ;).

Zapraszam Was do śledzenia moich poczynań tutaj i komentowania. O nowych wpisach będę informować na Instagramie i Facebooku.

Dolina Zlomisk, Tatry Wysokie
Zajawka do przyszłego wpisu o wyprawie na Ganek, czerwiec 2022

Brak komentarzy

    Dodaj komentarz